اطلاعات عمومی دبی

آشنایی با مرکز قهوه و چای DMCC در دبی

آشنایی با مرکز قهوه و چای Dmcc در دبی

آشنایی با مرکز قهوه و چای DMCC در دبی

مرکز قهوه و چای DMCC در دبی یک مرکز پیشرفته است که توسط مرکز چند کالای دبی اداره می شود. این مرکز به عنوان یک مرکز جهانی برای صنعت قهوه و چای عمل می کند و پلتفرم های تجاری، کنترل کیفیت، تدارکات و خدمات آموزشی را ارائه می دهد. هدف این مرکز ترویج دبی به عنوان یک مرکز تجاری، جذب بازیگران صنعت و تسهیل رشد است.

این مرکز دارای آزمایشگاه های پیشرفته برای ارزیابی کیفیت، ارائه برنامه های آموزشی، و میزبانی رویدادها برای گرد هم آوردن متخصصان در این زمینه است. به طور کلی، این مرکز نقش مهمی در تقویت تعالی و پیشبرد بخش قهوه و چای دارد و در صادرات چای نیز بسیار موفق بوده است و البته برند داخلی امارت ندارد و در بخش صادرات فعال است.
مرکز چای به تازگی تولد 17 سالگی خود را جشن گرفت. بسیاری از آن از کشورهای اصلی که در آن مزارع چای وجود دارد به اینجا می آید. آنها بیش از 70 مارک چای دارند که فرآوری می شوند و به صورت چای کیسه ای و چای شل تهیه می شوند. همچنین برای رفتن به خارج از امارات ترکیب یا بسته بندی مجدد شده است. آنها سالانه بیش از 400 میلیون چای کیسه ای تولید می کنند. سال گذشته بیش از 450 میلیون چای کیسه ای در این مرکز تولید شد که در سراسر جهان مصرف شده است و لذت می برند.
پشتیبانی لجستیکی مقرون به صرفه و خدماتی را ارائه می دهد که تولیدکنندگان را به خریداران متصل می کند.

📍Mina Jebel Ali – Dubai
Phone: 04 665 5124
🌍https://www.dmcc.ae/gateway-to-trade/commodities/coffee

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *