زندگی و تفریح در دبی

فابی لند

فابی لند

فابی لند شهربازی سرپوشیده در دبی فستیوال سیتی مال

در این شهربازی بچه ها میتونند در ساعتهای طولانی با انواع وسایل بازی مشغول باشند و لذت ببرند و برای کودکان، خردسالان و نوجوانها نیز مناسب است، با خرید کارت اعتباری و شارژ کردن آن طی زمانهای مختلف می توانید به این شهربازی بروید.
فابی لند در طبقه بالای دبی فستیوال سیتی قرار دارد و به فود کورت این مال نیز مرتبط است و می توانید بعد از بازی کردن با انواع برندهای غذایی و خوراکیهای خوشمزه از خود پذیرایی کنید و ساعاتی از روز را در این قسمت بگذرانید. مال فستیوال سیتی به فروشگاه بزرگ ایکیا نیز مرتبط است و در بخشی از این مال واقع شده است.

برخی تفریحات تابستان دبی

🔶از یک پارک موضوعی سرپوشیده بازدید کنید: دبی دارای چندین پارک موضوعی سرپوشیده است که سواری و جاذبه های سرگرم کننده و هیجان انگیزی را ارائه می دهند، از جمله IMG Worlds of Adventure، پارک ها و استراحتگاه های دبی، و Sega Republic. همچنین شهربازیهای سرپوشیده مانند فابی لند نیز در مال ها و سنترها قابل مراجعه هستند.

🔶به یک پارک آبی بروید: دبی برخی از بهترین پارک های آبی جهان از جمله پارک آبی وایلد وادی، پارک آبی آکواونچر و پارک آبی لاگونا را دارد که سواری، سرسره و استخر هیجان انگیزی را ارائه می دهد.

🔶 چتربازی داخل سالن را تجربه کنید: iFly Dubai یک تجربه چتربازی در فضای داخلی است که به شما امکان می دهد بدون پریدن از هواپیما، هیجان چتربازی را تجربه کنید.

🔶به موزه بروید: دبی دارای چندین موزه از جمله موزه دبی، موزه اتحاد و موزه آینده است که نگاهی اجمالی به تاریخ، فرهنگ و فناوری شهر دارد.

🔶 می توانید از انواع مال ها و سنترها دیدن کنید: مانند دبی مال، امارات مال، دبی فستیوال سیتی مال، سیتی سنتر دیره، سیتی سنتر مردف، ابن بطوطه مال، وافی سیتی مال، نخیل مال، مارینا مال، مرکاتو مال و …

🔶 تورهای شبانه شام و موزیک را در کایاک، کروز و …. تجربه کنید، به دبی مارینا یا کریک مارینا بروید و آنجا رزرو کنید. به دلیل گرما تورهای روز پیشنهاد نمیشود.

🔶 از مناطق هنری سرپوشیده مثل السرکال یا نمایشگاه های برقرار در D3 یا دبی ورلد ترید سنتر و یا گالری های هنری سرپوشیده، لذت ببرید.

🔶 خانه موج را در آتلانتیس امتحان کنید. Wave House یک انتخاب هوشمندانه برای بازی و تفریح و غذاخوری و نوشیدن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *